Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET investuoja į tyrimus ir plėtrą, atidaro naujas atstovybes Kanadoje ir Rumunijoje - Sprendimai verslui

ESET investuoja į tyrimus ir plėtrą, atidaro naujas atstovybes Kanadoje ir Rumunijoje
Greta
  • Paskelbta 2017-01-13

Monrealyje Kanadoje ir Lasi Rumunijoje nuo šiol bus dvi naujos IT saugumo lyderio ESET tyrimų ir plėtros atstovybės. Po sėkmingų pardavimų augimo ir naujų atstovybių Jungtinėje Karalystėje ir Miunchene, Vokietijoje atidarymo praėjusiais metais ESET toliau investuoja pritraukdama talentus, kurie specializuojasi tyrimų srityje.

Šios investicijos į naujus tyrimų resursus įgalins kompaniją stiprinti naujas paslaugas, tokias kaip ESET Threat Intelligence, tuo pat metu padididant klientų aptarnavimo greitį. Šį plėtra yra dar vienas žingsnis pabrėžiantis ESET siekį tapti viena iš trijų stipriausių kompanijų IT saugumo srityje pasaulyje.

„Atidaryti dvi tyrimų ir plėtros atstovybes dvejose visiškai skirtingose pasaulio vietose yra svarbus ESET plėtros žingsnis ir puikus 2017 metų startas“,– kalbėjo Juraj Malcho, ESET technologijų tarnybos vadovas. „Mūsų siekis yra apsaugoti vartotojų gyvenimus ir verslus, panaudojant ESET per tris dešimtmečius sukauptas žinias ir išliekant kibernetinio saugumo priešakyje. Tyrimų ir plėtros resursai yra vienas esminių elementų kuriuos ketiname stiprinti visus metus.“

Naujoji atstovybė Monrealyje yra plėtra jau veikiančio biuro, kuris buvo atidarytas 2009 metais Monrealio universiteto padalinyje atsakingame už IT inžinierių mokymą. ESET atstovybės Monrealyje įsimintiniausias darbas iki šiol buvo Operation Windigo, kuris 24-ojo Virus Bulletin tarptautinės konferencijos metu Sietle buvo apdovanotas pirmuoju Péter Szőr Award už geriausią techninį dokumentą. Naujoji atstovybė, atidaryta už universiteto miestelio ribų, planuoja padvigubinti darbuotojų skaičių per penkis metus.

Taip pat ESET žengia į Rumunijos darbo rinką atidarydama pirmąjį produktų plėtros centrą mieste Lasi. Kompanija planuoja dedikuoti šį centrą pagrindinių ESET technologijų vystymui.

„Lasi pasižymi kokybiškais universitetais ir talentingais darbuotojais, todėl šis miestas puikiai atitinka mūsų poreikius sukurti stiprias ir nepriklausomas komandas, kurios būtų atsakingos už jau esamų produktų technologijų palaikymą bei naujų kūrimą“, – Malcho dėstė vietos pasirinkimo argumentus.

ESET šiuo metu dirba daugiau nei 1300 profesionalų visame pasaulyje. Centrinis ofisas yra Bratislavoje, Slovakijoje, su regioninėmis atstovybėmis San Diege, Buenos Airėse ir Singapure, taip pat yra biurai, atsakingi už pardavimus, rinkodarą ir techninę pagalba San Paule (Brazilija), Jene ir Miunchene (Vokietija), Prahoje (Čekija), Sidnėjuje (Australija), Bournmute (Jungtinė Karalystė) ir Toronte (Kanada). ESET taip pat yra išplėtojusi kenkėjų tyrimų laboratorijas Bratislavoje, Prahoje, Košice (Slovakija), Krokuvoje (Lenkija), Monrealyje (Kanada) ir Tauntone (Jungtinė Karalyste). Taip pat bendradarbiauja su plačiu partnerių tinklu apimančiu 200 valstybių.

Rašyti komentarą