Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET Endpoint Security gavo aukščiausią prestižinio „SC Magazine“ įvertinimą - Sprendimai verslui

ESET Endpoint Security gavo aukščiausią prestižinio „SC Magazine“ įvertinimą
Giedrė
  • Paskelbta 2015-09-08
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujantys saugumo sprendimų kūrėjai ESET pelnė aukščiausią galimą įvertinimą prestižiniame IT profesionalams skirtame „SC Magazine“ žurnale. Jame apžvelgiamas ESET Endpoint Security produktas verslo sektoriui, kuris pateikiamas kaip itin daugiasluoksnis bei paprastas diegti ir naudoti sprendimas.

Žurnale buvo nagrinėjami 10 skirtingų produktų šešiose kategorijose, iš kurių visose ESET pelnė 5 žvaigždučių įvertinimą.

Išvardijus eilę reikšmingų ESET Endpoint Security produkto galimybių, apžvalgininkas pabrėžia, kad programa leidžia paprastai diegti skirtingas funkcijas tiek iš serverio, tiek iš kliento pusės, suteikia galimybę išsamiai valdyti ir gauti detalias veiklos ataskaitas.

„Kalbant apie ataskaitas, administratoriaus lange yra išsamių ataskaitų kūrimo funkcija. Nors galima rasti galybę iš anksto apibrėžtų ataskaitų, jūs galite kurti savo, o ESET jums suteiks daugiau 1000 skirtingų šablonų. Kai tik ataskaita yra apibrėžiama, ji gali būti suprogramuota ir išsiųsta pagal nurodytą sąrašą automatiškai. Taigi už valdymą atsakingi asmenys kiekvieną rytą gali gauti suformuotas greitai peržvelgiamas ataskaitas, o IT darbuotojai – išsamią ataskaitą tuo pačiu metu“, – rašoma „SC Magazine“ žurnale.

ESET Endpoint Security yra pilnai valdomas daugiasluoksnis sprendimas, kuris neapsunkina sistemos resursų, tačiau vis tiek suteikia visapusišką apsaugą.

Temos

Rašyti komentarą