Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„ESET Endpoint Encryption“ įvertintas IT žurnalistų - Sprendimai verslui

„ESET Endpoint Encryption“ įvertintas IT žurnalistų
Greta
  • Paskelbta 2018-05-31

Duomenų šifravimas yra vertinamas kaip vienas iš efektyviausių duomenų apsaugos sprendimų. Pasak tyrimų instituto „Ponemon“, dažniausiai verslas renkasi duomenų šifravimą dėl privatumo ir duomenų apsaugos reikalavimų atitikties, intelektinės nuosavybės apsaugos bei dėl duomenų pažeidimo rizikos eliminavimo.

Duomenų šifravimo sprendimas „ESET Endpoint Encryption“ buvo palankiai įvertintas Lenkijoje leidžiamo IT žurnalo „PC World“. Gegužės numeryje IT žurnalistai lygino nemokamus šifravimo sprendimus, kaip „VeraCrypt“, „DiskCryptor“, į operacinę sistemą integruotus („BitLocker“) bei mokamus šifravimo produktus, kaip „ESET Endpoint Encryption“, „Kaspersky Endpoint Security“ šifravimo funkcionalumą, „Dell Data Protection|Encryption“ ir kt. Nuoroda į palyginimą.

„PC World“ žurnalistai išskyrė „ESET Endpoint Encryption“, kaip lengvai valdomą sprendimą per centralizuotą konsolę, kuri leidžia iš vienos vietos valdyti vartotojų grupes ir jų darbo vietas, licencijas, saugumo politiką ir šifravimo raktus. Palyginime akcentuojama, kad ESET šifravimo sprendimas komunikuoja su gamintojo debesyje veikiančiu tarpiniu „proxy“ serveriu, užtikrinančiu sklandų ryšį tarp darbuotojų kompiuterių ir valdymo serverio, todėl įmonėms nereikia konfigūruoti VPN jungčių į įmonės vidinį tinklą.

Tarp „ESET Endpoint Encryption“ privalumų išskirtos pažangios šifravimo raktų valdymo funkcijos, galimybė administratoriui nuotoliniu ir vartotojui nematomu būdu pridėti ir pašalinti raktus, įskaitant šifravimo politikos pakeitimus. Kiti privalumai: lengvas ir greitas diegimo procesas, šifravimo galimybių gausa (atskirų failų, katalogų virtualizuotų kietųjų diskų, USB atmintinių šifravimas, įskaitant ir pilną kietojo disko šifravimą), tarpinis serveris debesyje, „MS Outlook“ papildinys.

„PC World“ įvertino ir tai, kad Lenkijos rinkoje „ESET Endpoint Encryption“ tvirtai pirmauja mažų ir didelių įmonių segmente tarp nemokamos šifravimo programinės įrangos ir brangių sprendimų didžiausioms įmonėms ir korporacijoms.

ESET duomenų šifravimo sprendimas neseniai buvo įvertintas ir Ispanijoje – mėnesinis žurnalas „Byte TI“ skyrė „ESET Endpoint Encryption“ apdovanojimą už Geriausią sprendimą ruošiantis GDPR (liet. BDAR).

 

Daugiau informacijos, kaip „ESET Endpoint Encryption“ padeda įmonėms pasiruošti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento rekomendacijoms.

Rašyti komentarą