Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET dalyvaus „Gartner“ Viršūnių susitikime - Sprendimai verslui

ESET dalyvaus „Gartner“ Viršūnių susitikime
Greta
  • Paskelbta 2016-09-12

Proaktyvios apsaugos lyderė ir pirmaujanti Europos IT saugumo kompanija ESET dalyvaus „Gartner“ Saugumo ir Rizikos valdymo Viršūnių susitikime (Gartner Security & Risk Management summit), kuris vyks rugsėjo 12-13 d. Londone.

Greta susitikime dalyvausiančių ESET verslo ir technologijų lyderių, kompanija pristatys verslui skirtą apsaugos technologiją, apžvelgs naujausias kibernetines grėsmes tokias, kaip spartų išpirkos reikalaujančių virusų kylimą, ir prisidės prie diskusijos apie duomenų privatumo reglamentavimo bei šifravimo aspektus Europos Sąjungoje.

Viena karščiausių temų – spartus išpirkos reikalaujančių kenkėjų augimas, kurį ESET analizuoja remdamasi savo naudojamais grėsmių nustatymo šaltiniais bei išsamiais tyrimais.

„Šių dienų galvos skausmas yra išpirkos reikalaujantys kenkėjai, labiausiai dėl savo akivaizdžiai matomų požymių ir tiesioginės įtakos. Daug vartotojų tinkamai nesisaugo ir kreipia nepakankamai dėmesio atsakingam elgesiui internete“, – teigia „Gartner“ susitikime dalyvausiantis ESET Vyriausiasis tyrėjas Juraj Malcho.

Kita aktuali tema yra duomenų privatumo reglamentavimas ES.

„Duomenų apsauga yra esminis ES reglamentų elementas, kuris tampa privalomu verslui, kad šis adekvačiai saugotų vartotojų asmens duomenis. ESET produktai ir technologija puikiai atitinka šių reglamentų aspektus – jei kalbame apie technines priemones, mūsų šifravimo, identifikavimo ir „endpoint“ apsaugos produktai užtikrina saugumą, vientisumą ir asmens duomenų konfidencionalumą“, – sako ESET EMEA regiono verslo vystymo vadovas Palo Balaj.

„Gartner“ Saugumo ir Rizikos valdymo Viršūnių susitikimas vyks rugsėjo 12-13 d. Londone, viešbutyje „O2 London InterContinental Hotel“. Žiniasklaidos atstovai gali kreiptis į „Gartner“ Europos Ryšių su Žiniasklaida biurą. ESET taip pat kviečia žurnalistus apsilankyti savo stende, norintys susitikti su ESET atstovais Palo Balaj ir Juraj Malcho kviečiami registruotis specialiame puslapyje arba kreiptis į vietinį ESET atstovą.

Rašyti komentarą