Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET Cyber Security ir ESET Cyber Security Pro nuo šiol suderinamas su El Capitan - Sprendimai verslui

ESET Cyber Security ir ESET Cyber Security Pro nuo šiol suderinamas su El Capitan
Giedrė
  • Paskelbta 2015-09-30
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Pasaulinės IT saugumo sprendimų kūrėjos ESET specialistai šiandien praneša apie ESET Cyber Security ir Cyber Security Pro versijų atnaujinimą. Naujoje versijoje Mac įrenginiams skirta interneto apsauga suderinama su naujausia OS X operacine sistema El Capitan.

ESET Cyber Security apsaugo Mac vartotojus nuo kylančių kibernetinių grėsmių, tačiau tuo pačiu yra nereikli sisteminiams resursams. Apdovanojimais pripažintas saugumo sprendimas pasižymi daugiasluoksne apsauga – įskaitant proaktyvią antivirusinę ir apsaugą nuo sukčiavimo Anti-Phishing, kuri padeda apsisaugoti nuo įvairių socialine inžinerija paremtų apgavysčių.

„ESET Cyber Security Pro yra visapusiška saugumo programa su labai aiškia vartotojo sąsaja. Tyrimas parodė, kad sprendimas apsaugo nuo 100 proc. Mac kenkėjiškų programų pavyzdžių“, – rašoma pasaulinės „AV-Comparatives“ testavimo organizacijos Mac Saugumo testo apžvalgoje.

Nors konkretus Mac įrenginiams skirtas kenkėjiškų programų kiekis yra mažesnis palyginus su kitomis operacinėmis sistemomis, pastaraisiais metais ESET virusų laboratorija aptiko ir identifikavo daugiau nei dešimt naujų kenkėjiškų programų šeimų, besitaikančių konkrečiai į Mac įrenginius. Taip pat neseniai Google komanda (Google Project Zero) aptiko tris OS X pažeidžiamumus.

Daugiau informacijos apie ESET Cyber Security ir Cyber Security Pro antivirusines programas sužinosite čia.

Rašyti komentarą