Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„eScan Internet Security Suite“ - sertifikuota „AV-TEST“ - Sprendimai verslui

„eScan Internet Security Suite“ – sertifikuota „AV-TEST“
Sigita
  • Paskelbta 2017-01-16
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

20 amžiaus antivirusiniai sprendimai buvo pakankamai efektyvūs saugant tuometinius „Windows“ kompiuterius, tačiau dabar saugumui didelius iššūkius kelia internetas, kuriuo plačiai naudojamasi. Kenksmingos programos sudėtingėja, kaip ir programišių rengiamos atakos.

„eScan Internet Security Suite“ (14 versija) yra specialiai sukurtas saugumo sprendimas, kuris užtikrina kompiuterio apsaugą realiu laiku nuo nepageidaujamo turinio ir kibernetinių grėsmių, kaip virusai, šnipinėjimo programos, išpirkos reikalaujantys kenkėjai, „botnet“ atakos, taip pat sukčiavimo atakos ir brukalas.

Saugumo sprendimas pasižymi naujomis apsaugos technologijomis, kaip proaktyvus elgesio analizės variklis (angl. PBAE Technology), pažangia virusų kontrole, tinklo apsauga ir modernia euristika. Be to, „eScan Internet Security“ vartotojams siūlo tėvų kontrolės funkciją, kuri leidžia apsaugoti vaikus nuo žalingo interneto turinio.

„eScan“ sprendimas taip pat turi naudingą pagalbos režimą (Rescue Mode), kuris leidžia paleisti sistemą saugioje aplinkoje nenaudojant jokių optinių laikmenų. Šis režimas naudoja „Windows“ paremtą aplinką, kuri ne tik padeda nuskenuoti ir išvalyti užkrėstą sistemą, bet ir pataisyti sistemos registro pakeitimus, kuriuos įvykdė virusai ir šakniniai kenkėjai (Rootkits).

„eScan“ produktai yra sertifikuoti tokių sertifikavimo organizacijų, kaip „AV-Test“, „VB 100“, „AV-Comparatives“. Neseniai „eScan Internet Security Suite“ pelnė „AV-Test“ sertifikatą, patvirtinantį jos puikų dalyvavimą 2016 spalį rengtame teste.

Nepriklausoma saugumo sprendimų testavimo laboratorija, veikianti Vokietijoje, „AV-Test“ tikrina ir vertina skirtingų saugumo kompanijų antivirusinius sprendimus. Testų metu vertinama ne tik, kaip antivirusinės programos gali nustatyti kenksmingas programas, naudojant tradicinius, dažniausiai virusų parašų duomenų bazės metodus, bet ir kaip jie blokuoja visiškai naujus, dar nežinomus kenkėjus.

Taip pat „AV-Test“ tikrina, kaip saugumo sprendimai gali išvalyti į sistemą patekusius kenkėjus. Testų rezultatai patvirtino, kad „eScan Internet Security Suite“ sėkmingai blokuoja kenksmingas programas ir trojanus.

Rašyti komentarą