Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Druva sužibėjo kasmetinėje Gartner ataskaitoje - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2015-12-28

Rinkos tyrimų bendrovė Gartner paskelbė kasmetinę atsarginių kopijų kūrimo pardavėjų ataskaitą Gartner’s 2015 Enterprise Endpoint Backup Critical Capabilities Report. Joje ne tik pateikiama išsami sprendimus kuriančių ir parduodančių įmonių apžvalga, bet ir analizuojamos naujausios šios rinkos tendencijos. Naujausioje ataskaitoje atskleidžiama, jog duomenų ateitis – šis tas daugiau, nei tik atsarginės kopijos.

Duomenų apsaugos sprendimus kurianti įmonė Druva Gartner ataskaitose pasirodydavo išties gerai. Aukščiausi bendri įvertinimai ir analitikų tyrimai leido Druva pastebėti daugeliui organizacijų, kurios kitu atveju apie Druva nebūtų žinojusios. Taigi nenuostabu, jog ir šių metų ataskaitos buvo laukiama itin nekantriai – ir nusivilti neteko.

Gartner Druva skyrė aukščiausią įvertinimą ne tik bendroje, bet ir debesų kompiuterijos bei vietoje įrengiamų komputerių kategorijose. Druva taip pat pelnė šeštą vietą iš vieuolikos vertinant esmines programinių sprendimų savybes. Tagi, kaip sako Druva marketingo vadovas Wynn White, teigti, jog Druva tik patenkinta savo pasirodymu, būtų per mažai.

Vis dėlto be įmonių vertinimo ataskaitoje siūlomos ir itin vertingos įžvalgos apie endpoint atsarginių kopijų sritį bei kur link joje einama. Skaitytojui tampa aišku, jog pasirūpinimas endpoint jau apima nebe tik taktinį atsarginių kopijų kūrimą, bet ir daug diesnę strateginę vertę. Ją sukuria platesnio profilio galutinių vartotojų apaugos sprendimai, sumažinantys įvairią riziką ir padidinantys vartotojo produktyvumą.

Wynn White negalėtų sutikti labiau. Paprastai Druva inSync sprendimas visuomet būdavo apibūdinimas kaip šis tas daug daugiau, nei endpoint apsauga – kreipiamas dėmesys ne tik į priėjimą prie duomenų, bet ir valdymo poreikius. Šiais metais šis apibūdinimas buvo išplėstas dar labiau, Druva prisistatė kaip visapusiško duomenų apsaugos sprendimo kūrėja. Tai atspindi, kaip realizuojama didesnė vartotojų duomenų nauda. Be to, Druva siekia suteikti organizacijoms padidintą strateginę vertę. Ja galima atpažinti iš vienintelės platformos, siūlančios ne tik atsarginių kopijų ir duomenų atkūrimo sprendimus, bet ir DLP strategiją, saugų failų sinchronizavimą ir dalijimąsi, operacinių sistemų migraciją, eDiscovery veikimą, aktyvų suderinimą ir dar daugiau.

Gartner ataskaitoje taip pat pateikiamos ir rekomendacijos organizacijoms, ieškančioms endpoint sprendimo:

  • Tokio kurį įmonėje būtų galima naudoti ne tik atsarginių duomenų kopijų kūrimui, bet ir PC migracijai, nuotoliniam ištrynimui, suderinimui ir kt.
  • Leistų sekti vartotoją, bet ne įrenginį. Pasirinkite produktus, kurie apsaugo jūsų duomenis, kad ir kur šie bebūtų – net jei jie guli debesies aplikacijoje, tokioje, kaip Office 365.
  • Leistų dirbti kartu su kitomis komandomis įmonės viduje, pavyzdžiui, teisės.

Druva skiria itin daug dėmesio šioms galimybėms. Programinės įrangos kūrėja tapo pirmoji:

  • Pasiūliusi buvimo vietos nustatymo ir nuotolinio ištrynimo galimybę. Be to, Druva yra vienintelė įmonė, siūlanti asmeninį atsarginių kopijų kūrimą. Tai reiškia, jog išsaugomi ne tik duomenis, bet ir asmeniniai nustatymai.
  • Pirmoji ir vienintelė įmonė, leidžianti kurti ne tik kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių, bet ir debesų aplikacijų, pavyzdžiui, Office 365, atsargines kopijas. Taip sukuriama bendra, visus duomenis apjungianti vartotojo saugykla.
  • Pirmoji pasiūliusi tiesioginio prisijungimo prie E-Discovery platformų galimybę

Taigi Druva ne tik suspindėjo Gartner ataskaitoje. Įmonė didžiuojasi tuo, kad jos palaikoma strategija atitinka šių dienų aktualijas ir poreikius ateityje.

Norėdami parsisiųsti Gartner ataskaitą, spauskite čia.

Daugiau apie Druva produktus rasite čia.

Rašyti komentarą