Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Dar saugesnė ir patogesnė nuotolinė prieiga su "TeamViewer 12" | Sprendimai verslui

Dar saugesnė ir patogesnė nuotolinė prieiga su „TeamViewer 12“
Sigita
  • Paskelbta 2016-11-09
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Pasaulinė technologijų kompanija „TeamViewer“ patobulino rinkoje pirmaujančią nuotolinio valdymo programinę įrangą ir vartotojų teismui pristatė „TeamViewer 12“ beta versiją. Daugiau nei 15 patobulinimų sulaukusi programa tapo žymiai saugesniu, lengvesniu ir efektyvesniu pagalbos bei nuotolinės prieigos įrankiu.

Su „TeamViewer 12“ naujomis funkcijomis IT administratoriai ir mažiau pažengę vartotojai galės nuotoliniu būdu spręsti kilusias problemas ir taisyti kompiuterius, planšetes ir telefonus. Viena didesnių naujovių – įvairioms platformoms skirta nuotolinė prieiga režimu telefonas-telefonas ir ekrano dalinimasis „Android“, „iOS“ ir „Windows Phone“.

Taip pat buvo ženkliai sustiprintas „TeamViewer 12 Beta“ veikimas ir saugumas. Pavyzdžiui, sistemų administratoriai gali lengvai identifikuoti visus įeinančius prisijungimus ir juos peržvelgti valdymo konsolėje. Be to, „TeamViewer 12“ leidžia taikyti valdymo nustatymus bet kokiam įrenginių kiekiui, todėl IT skyriaus darbuotojai galės patikrinti konkretaus įrenginio kritines saugumo spragas ar saugumo politikos taikymo niuansus.

Nuotolinės prieigos įrankis tapo spartesnis – „TeamViewer 12“ failų perdavimo greitis buvo paspartintas dvidešimt kartų iki 200 MB/s, taip pat patobulintas kadravimo dažnis iki 60 fps. Nauja versija patogi naudoti dėl atnaujintos vartotojo sąsajos – sistemų adminstratoriai gali vienu mygtuko paspaudimu įdiegti programinę įrangą tūkstančiuose įrenginių.

„TeamViewer“ tikslas buvo sukurti paprastą ir patogią prieigą prie nutolusių įrenginių su visiems saugiu ryšiu. „TeamViewer 12“ ir toliau atspindi mūsų siekį kurti lengvus naudoti ir saugius produktus“, – teigia kompanijos vadovas Andreas Koenig.

„TeamViewer“ sprendimų populiarumas kalba pats už save – šios kompanijos produktai aktyvuoti daugiau nei 1,2 milijardo įrenginių. Didžioji dauguma vartotojų su šiuo įrankiu jungiasi prie taisomų kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių, savo biuro kompiuterių, kai turi dirbti iš namų, arba nori bendradarbiauti su kolegomis per pristatymus ar projektus. Kai kurie jų netgi pasiekia žvaigždes, pavyzdžiui, Stephen Hawking,naudoja „TeamViewer“ prisijungimui nuotoliniu būdu prie savo teleskopo.

„TeamViewer“ yra įsipareigojusi nuosekliai stiprinti savo paslaugas, kad ir toliau savo klientams galėtų pasiūlyti saugiausią, efektyviausią ir lengviausią naudoti sprendimą. Daugiau nei 15 patobulinimų sulaukusio „TeamViewer“ naudotojai tikrai nepatirs jokio vargo teikiant pagalbą nuotoliniu būdu“, – pritaria „TeamViewer“ inovacijų vadovas Kornelius Brunner.

Daugiau informacijos apie „TeamViewer 12“ naujas funkcijas rasite gamintojo svetainėje: https://www.teamviewer.com/latest-version/.

Prieinamumas
„TeamViewer 12 Beta“ prieinama Windows, Mac, Linux, mobiliesiems bei Chrome OS įrenginiams. Kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo operacinės sistemos. Papildoma informacija ir atsisiuntimo pasirinkimai čia: https://www.teamviewer.com/latest-version/.
Profesionaliam naudojimui „TeamViewer“ siūlo skirtingas licencijas pagal specifinius įmonių poreikius, nepriklausomai nuo jų dydžio. Daugiau informacijos apie licencijavimą: www.teamviewer.com/licensing.
Kaip įprastai, „TeamViewer“ naudojimas asmeninėms reikmėms, ne verslo tikslais, yra nemokamas.

Rašyti komentarą