Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„Axence nVision“ padeda efektyviai stebėti įmonės tinklą - Sprendimai verslui

„Axence nVision“ padeda efektyviai stebėti įmonės tinklą
Greta
  • Paskelbta 2016-04-21

IT ūkio aplinkos stebėjimas yra aktualus kiekvienai įmonei, turinčiai bent keletą kompiuterių biure. Vis labiau stiprėja gera praktika rinktis kompleksinius sprendimus, patenkinančius skirtingus įmonių poreikius. Vienas iš jų – „Axence nVision“. Tai universalus sprendimas, skirtas tinklo ir vartotojų darbo vietų stebėsenai bei vizualizacijai, programinės ir techninės įrangos auditui, nuotolinei techninei pagalbai bei duomenų apsaugai.

Aiškiam įmonės tinklui

+ Axence sablonas copyUAB Medicinos bankas prieš pasirinkdami „Axence nVision“ jau buvo išbandę šio sprendimo analogą su panašia vartotojo sąsaja ir funkcijomis. Kaip sako įmonės IT skyriaus viršininkas Evaldas Kavaliauskas, pabandė, patiko, bet licencija ne pigi pasitaikė: „Axence“ sprendimo kaina buvo patrauklesnė“, – sako jis.

Įmonei Medicinos bankas, turinčiai per 500 darbo vietų, labiausiai reikėjo tinklo monitoringo – stebėti tinklo dalyvius ir matyti problemas, kas kur neveikia. Tad pagrindine priemone pasirinko „Axence nVision“ tinklo stebėsenos modulį. Naudojant šį modulį IT ūkį administruojantis specialistas gali stebėti prie tinklo prisijungusių „Windows“ įrenginių ir servisų veiklą, komutatorių, maršrutizatorių ir prievadų būklę, tinklo srautus bei jo būklės pakitimus, matyti atvaizduotą tinklą interaktyviame žemėlapyje.

„Axence nVision“ diegimas buvo greitas, ilgiau užtruko sprendimo konfigūracija, tačiau mokymų ar specialistų konsultacijos neprireikė – sprendimas yra pakankamai aiškus ir lengvas naudoti.

Sprendžiant kokius „nVision“ modulius naudoti, dažniausiai įmonės renkasi pagal tai, kokias apsaugos problemas nori išspręsti. Pasak E. Kavaliausko, naudotis kitais „Axence nVision“ moduliais, kaip darbo vietų stebėsenos ar techninės pagalbos, jiems kol kas nėra poreikio.

Patenkina esminius poreikius

Kaip teigia „Axence nVision“ atstovaujančios įmonės „Baltimax“ saugumo ekspertas Deividas Švėgžda, šis sprendimas išties patenkina esminius įmonių poreikius valdyti savo tinklą bei spręsti kilusias technines problemas.

„Axence“ programiniai sprendimai tinkami visoms įmonėms ir organizacijoms, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio ar dydžio, norinčioms efektyviai valdyti IT resursus ir darbuotojų veiklą. „Axence nVision“ paskirtis yra ne tik stebėti įmonės tinklą ir darbo vietas, bet ir padėti administratoriams greitai spręsti su saugumo incidentais susijusias problemas“, – teigia „Baltimax“ atstovas.

Sudomino „Axence nVsion“? Kreipkitės į „Baltimax“

Rašyti komentarą