Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET naujienos: pasirodė nauji produktai namų vartotojams - Sprendimai verslui

ESET naujienos: pasirodė nauji produktai namų vartotojams
Greta
  • Paskelbta 2015-10-14

Apsaugant vartotojus naujoje kibernetinių nusikaltėlių eroje

ESET šiandien oficialiai pranešė apie apdovanojimais pripažintų saugumo sprendimų namų vartotojams ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9 apie ką tik rinkoje pasirodžiusias naujas versijas.

Atstovų teigimu, naujausia devintos kartos produktų versija sukurta apjungiant visos kompanijos pastangas. Naujoje versijoje vartotojams pateikiami keli svarbūs atnaujinimai, kurie įtraukė skirtingas ESET komandas visame pasaulyje, kad vartotojai toliau galėtų naudotis sistemos darbo neužkraunančia antivirusine, tačiau tuo pačiu turėtų aukščiausią interneto apsaugą.

ESET specialistai, kurdami devintos kartos versiją ESET Smart Serurity 9 ir NOD32 Antivirus 9, perkūrė programos atnaujinimų mechanizmą. Nuo šiol šis procesas yra dar mažiau pastebimas, lankstesnis, o naujausios, ką tik pasirodžiusios funkcijos yra iš karto integruojamos į programą.

Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, buvo visiškai atnaujinta grafinė vartotojo sąsaja. Nuo šiol ji dar paprastesnė ir palaiko iš dešinės į kairę skaitomas arabų ir hebrajų kalbas. Dar viena naujiena – naujas licencijavimas, kuris supaprastina pirkimo ir aktyvacijos eigą. Devintoje versijoje vietoj vartotojo vardo ir slaptažodžio bus naudojamas aktyvinimo raktas, kurį ankstesni vartotojai galės gauti pasinaudodami licencijos konvertavimo puslapiu.

Svarbiausia naujiena yra skirta ESET Smart Security 9 vartotojams, kurie galės naudotis visiškai nauja Elektroninės bankininkystės ir mokėjimų apsauga, kuri leis apsipirkti ar vykdyti perlaidas elektroninėje bankininkystėje saugiai. Nuo šiol ESET specialistai pateikia specialią atskirą naršyklę, kurioje vartotojai galės saugiai atlikti finansines operacijas. Taip pat antivirusinės nustatymuose pažymėjus pageidaujamus puslapius, įprastoje naršyklėje užėjus į tokį puslapį, vartotojai automatiškai bus nukreipiami į apsaugotą naršyklę.

Kiti svarbūs programos atnaujinimai:

  • Reputacijos vertinimas. Pasitelkiant debesų kompiuterija paremtą failų ir URL adresų reputacijos vertinimo sistemą ESET LiveGrid yra vertinamas failų rizikos lygis. Tai pagerina nuskaitymo efektyvumą ir neleidžia vartotojams atidaryti įtartinų failų ar aplankyti sukčiavimu įtariamas svetaines.
  • Patobulinta Botnet asauga su tinklo parašais (angl. Network Signatures) leidžia greičiau reaguoti blokuojant kenkėjišką su botais ar įsilaužimo atakomis susijusį srautą, kuris gali būti vykdomas į ar iš vartotojo kompiuterio.
  • Pagerintas programos diegimo procesas;
  • Pagalbos puslapis lietuvių kalba;
  • Suderinamumas su naujausia Windows operacine sistema Windows 10.

Sužinokite daugiau apie ESET Smart Security 9 ir ESET NOD32 Antivirus 9 arba žiūrėkite mūsų produktų video.

 

V9_GA_Infographic_Layered

 

Rašyti komentarą