Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

AntiVirus WordPress tinklaraščiui - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2009-06-16

Pasaulinės saugumo kompanijos ESET duomenimis  pastaruoju metu ypač suaktyvėjo tendencijos kompiuterius užkrėsti virusais ir kitomis grėsmėmis naudojantis ne operacinės sistemos saugumo spragomis, o trečiųjų šalių programų saugumo spragomis.  Kaip antai metų pradžioje aptiktos ADOBE ar Microsoft Excelsaugimo spragos, apie jas rašėme ankščiau, kurios sukėlė išties didžiulių problemų kompiuterių vartotojams. Manau ateityje sulauksime vis daugiau pranešimų apie aptiktas ir kitų populiarių programų saugumo spragas kuriomis pasinaudoję programišiai pridarys daug bėdų kompiuterių vartotojams.

Šiuo metu ypač suaktyvėjo įsilaužimų į interneto svetaines pasinaudojant naudojamų turinio valdymo sistemų saugumo spragomis. Įsilaužėliai į svetainę arba tinklaraštį įterpia beidėjišką kodą kuris vartotojui ir svetainės administratoriui praktiškai būna nepastebimas. Lankytojams kartu su svetaine įkraunamas ir beidėjiškas įskiepis kuris vėliau iš interneto parsiunčia ir pačią programą. Tokiu būdu svetainės lankytojas užkrečiamas virusu.

Džiugu pastebėti kad šią tendenciją pastebėjo ir populiariausio, tinklaraščiams skirto, produkto WordPress gamintojai, bei pirmieji įdiegė antivirusinį įskiepį WorldPress sistemai apsaugantį tinklaraščio lankytojus nuo kenkėjiško įskiepio. Kitas klausimas kiek Blogerių įsidiegs jį savo sistemose?

Vienas būdūdų apsisaugoti nuo tokių grėsmių yra naudoti patikimą antivirusinę apsaugą savo kompiuteryje, tokia kaip antai ESET NOD32 antivirus, kuri sugeba analizuoti HTTP protokolu siunčiamą informaciją ir blokuoti grėsmę jai dar nepasiekus kompiuterio.

Nuoširdžiai noriu palinkėti, kad padarę tinkama sprendimą, jau dabar, turėtumėte kuo mažiau rūpesčių dėl virusų ir nevaržomi galėtume su kompiuteriu daryti tai ką mėgstate.

 

Rašyti komentarą