Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Amerikos lenkų asociacija pasirinko „Axence nVision“ - Sprendimai verslui

Amerikos lenkų asociacija pasirinko „Axence nVision“
Greta
  • Paskelbta 2017-03-30

1922 m. savo veiklą pradėjusi Amerikos lenkų asociacija (Polish American Association (PAA)) yra vienintelė JAV veikianti dvikalbė ir dvi kultūras atstovaujanti organizacija, teikianti paslaugas lenkams. Pagrindinė organizacijos misija – pagalba Lenkijos bendruomenei ir imigrantams, įsikūrusiems Čikagoje. Jiems yra skirtos 28 programos ir paslaugos.

Iššūkiai IT skyriui
Trims PAA filialams ir keliems skyriams reikėjo taikyti skirtingą politiką programinės įrangos, leidimų ir prieigos atžvilgiu.

„Vienu metu turint 28 programas, kiekvienai kurių reikalingi didžiuliai interneto resursai, turinio filtravimas tapo žymiai intensyvesnis, nei jį galėjo apdoroti IT komanda. Be to, IT infrastruktūra buvo valdoma naudojant atskirus įrankius, kaip „SpiceWorks“, „UltraVNC“, „GPOs“ ir kiti. Šie sprendimai reikalavo didelių pastangų, kad įrenginiai būtų apsaugoti ir atitiktų aktualią organizacijos politiką“, – teigia tinklo administratorius Adam Kusz.

Sprendimas
Vienas svarbiausių kriterijų renkantis sprendimą buvo galimybė stebėti vartotojo veiklą. Nuotolinės prieigos prie kiekvieno kompiuterio patogumas ir patikimumas, naudojantis ta pačia vartotojo sąsaja, buvo antroje vietoje. Be to, naudojamos programinės ir techninės įrangos inventorizavimo įrankiai, vartotojų veiklos stebėjimas, nuotolinė prieiga ir pagalbos sprendimai turėjo veikti efektyviau.

„Axence nVision“, kaip vieninga platforma, leido sustiprinti PAA siekiamą funkcionalumą kitais įrankiais, o tai padėjo sutaupyti IT skiriamas lėšas. Esminis funkcionalumas, kurio buvo tikimasi, buvo pasiektas per dvi dienas po savaitės testavimo. IT komanda paleido „nVision“ veikimą ir pradėjo rinkti naudingą informaciją vos per kelias valandas.

Rezultatai
Kadangi vartotojai buvo informuoti, kad jų veikla naudojantis kompiuteriais bus stebima, kartu su „Axence“ pranešimas, rodomais ekrane, organizacijos kompiuterių naudojimas ne darbo reikalais buvo praktiškai panaikintas.
Nuotolinė prieiga ir vartotojų stebėjimas padidino produktyvumą, taip pat ženkliai sumažėjo išpirkos reikalaujančių kenkėjų atakų – tai irgi prisidėjo prie išlaidų mažinimo. Be to, IT komanda savo darbui sutaupė po 2-3 valandas per savaitę. Kartais jie naudoja „Axence“ techninę pagalbą, kuri reaguoja profesionaliai ir itin greitai.

„Axence nVision“ palengvino mūsų darbą, dabar turime globalų PAA tinklo ir nustatymų vaizdą. Visi reikalavimai ir galimybės atitiko ir netgi viršijo mūsų lūkesčius. IT skyrius dabar gali skirti visą savo dėmesį mūsų sprendimų supaprastinimui ir suvienodinimui“, – teigia IT vadovas Michał Chybowski.

Rašyti komentarą