Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

5 Google Workspace privalumai, kurie padidins Jūsų verslo efektyvumą

5 Google Workspace privalumai, kurie padidins Jūsų verslo efektyvumą

Bet kokio darbo neatsiejama dalis yra el. laiškai, įvairių dokumentų kūrimas, vaizdo skambučiai, bendradarbiavimas su kolegomis. Kiekvienas savo darbe siekia efektyvumo, o tam itin svarbu paprastumas, kad duomenys būtų tvarkingai saugomi bei patogiai prieinami,  visos funkcijos ir sistemos veiktų be priekaištų ir būtų susietos. Visą tai vienoje vietoje ir dar daugiau siūlo Google Workspace. Šioje platformoje galima rasti visas funkcijas, kurios reikalingos Jūsų verslui. Daugumai Google sistemų aplinka yra gerai pažįstama, todėl nėra sudėtinga naudotis, o išbandžius visas darbo aplinkos funkcijas nesinorės rinktis kitų variantų. Pateikiame 5 privalumus Jūsų verslui, padėsiančius dirbti našiau, jei naudosite Google Workspace:

1. Jūsų konfidencialios informacijos saugumas

Viena iš pagrindinių priežasčių naudotis Google Workspace, yra ta, kad ši platforma visais būdais stengiasi užtikrinti informacijos saugumą, o tai yra ypač svarbu bet kuriam verslui. Visų pirmą, šiam tikslui pasiekti, Google naudoja 2 faktorių autentifikaciją – jei kas nors bando prisijungti iš neatpažinto įrenginio, paskyros naudotojui iš karto išsiunčiamas patvirtinimas tam, kad būtų užtikrintas papildomas saugumo lygis ir prisijungiama tik su paskyros savininko patvirtinimu. Taip pat, užtikrinamas visiškas tiesioginis slaptumas – perduodamas turinys yra šifruojamas. Tai reiškia, kad kiekvienas siunčiamas ar gaunamas el. laiškas yra užšifruotas, todėl jį saugu atidaryti bei yra galimybė nustatyti pritaikytas šifravimo taisykles konkrečiam turiniui. Naudojamas prisijungimo stebėjimo aptikimas, pasitelkiant dirbtinį intelektą, padeda užkirsti kelią bet kokiai įtartinai veiklai. Google nedelsiant įspės, jeigu aptiks naują ar neįprastą prisijungimo elgseną. Be to, Jūs patys galite apsaugoti savo duomenis nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, vagystes ar įrenginio praradimo atveju. 

2. Neribotas duomenų saugojimas*

Kiekvienas verslas turi daugybę svarbių dokumentų, kuriuos norisi patogiai saugoti vienoje vietoje. Tačiau dažnai tam sutrukdo nepakankamas atminties kiekis. Naudojant Google Workspace nereikės rūpintis dėl turimų duomenų kiekio. Ši platforma suteikia neribotus duomenis failams, nuotraukoms, programėlėms, dokumentams ir el. laiškams. Kiekvienas darbuotojas gali naudotis savo Google Drive paskyra, kurioje patogu vienoje vietoje tvarkyti, koreguoti ir valdyti turimus failus. Tam, kad visi failai būtų apsaugoti, Drive for Desktop leidžia išsaugoti bet kokių debesyje talpinamų failų kopiją savo prietaise arba įmonės serveryje. 

3. Administratoriaus konsolė

Dar vienas iš privalumų verslo vartotojams – Google Workspace administratoriaus konsolė. Šio įrankio pagalba galima viską lengvai valdyti iš vienos vietos. Intuityvūs prietaisų skydeliai leidžia tvarkyti įrenginius, priskirti leidimus, konfigūruoti saugumo nustatymus, galite blokuoti nepatikimas programas ar įvesti saugumo raktus. Taip pat, šios konsolės pagalba galite taikyti apribojimus ar sąlygas darbuotojų paskyroms bei duomenims. Tai galingas įrankis, kuris įmonių vadovams ar savininkams suteikia daugiau galimybių kontroliuoti bei prižiūrėti įmonės veiklą. 

4. Work insights* ir dirbtinis intelektas

Kiekvienam verslui norint tobulėti svarbu gauti išsamias ataskaitas. Šios platformos funkcija Work insights pateikia duomenimis pagrįstų įžvalgų apie Google Workspace pritaikymą, darbo modelius ir bendradarbiavimą tarp komandų. Nesvarbu estate vadovas, IT administratorius ar žmogiškųjų išteklių skyriaus darbuotojas, ši funkcija naudinga siekiant didinti darbuotojų produktyvumą. Google Workspace taip pat naudoja dirbtinį intelektą tam, kad pašalintų trintį, automatizuotų paprastas užduotis ir suteiktų Jūsų komandai pagrįstų įžvalgų, reikalingų sprendimams priimti. Pavyzdžiui, kai darbuotojai kalendoriuje sukuria virtualius susitikimus, Google asistentas automatiškai suranda laiką, atsižvelgiant į dalyvių užimtumą, ir parenka optimizuotus kambarius kiekvienam dalyviui.

5. Neribojamas pasiekiamumas

Nuotolinis darbas tapo mūsų kasdienybe, vis daugėja darbuotojų norinčių dirbti nuotoliu. Google Workspace suteikia galimybę visomis funkcijomis naudotis bet kada ir bet kur. Ši platforma suderinama su visomis naršyklėmis, tad šios platformos turiniu galite naudotis bet kuriame įrenginyje. Tokiu būdu, palengvinamas nuotolinis darbas ar darbas kelyje. Darbuotojai gali kurti dokumentus, siųsti el. laiškus, skambinti vaizdo skambučiais iš bet kurios pasaulio vietos.

Google Workspace gali būti puikus sprendimas daugumai verslų. Šioje platformoje ne tik rasite viską vienoje vietoje, ko gali prireikti Jūsų įmonei, bet ir galėsite mėgautis papildomais privalumais. Užtikrintas saugumas, patogus valdymas bei pasiekiamumas visada ir visur palengvins darbą bei padidins efektyvumą. 

Nemokamai išbandykite visas šias Google Workspace funkcijas! Daugiau informacijos ir nemokama versiją rasite čia.

*Savybė priklauso Google Workspace Enterprise planui.

Rašyti komentarą