Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

17 priežasčių, kodėl verta daryti atsargines duomenų kopijas - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2017-03-03

Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „Druva“ atrinko 17 priežasčių, kodėl verslui verta daryti atsargines kopijas. Pasak jos, dauguma įmonių diegia šiuos sprendimus ne tik dėl griežtėjančių duomenų apsaugos reglamentų, bet ir dėl besikeičiančių verslo tendencijų – vis daugiau darbuotojų naudojasi mobiliaisiais telefonais darbo tikslais, taip pat vis labiau įmonėse propaguojama BYOD (Atsinešk savo įrenginį) politika, tad duomenų apsauga tampa būtinybe.

Pateikiame šias priežastis, kokius privalumus gauna verslas:
IT skyrius
1. Sprendimų diegimas ir paprastas valdymas reikalauja mažiau IT resursų. Pavyzdžiui, diegiant„Druva InSync“ į naujus kompiuterius tereikia tik vieno žmogaus.
2. IT personalas gaišta mažiau laiko pagalbai – kai neprarandami failai ir duomenys, nereikia skirti laiko jų paieškai ar atstatymui.
3. Labiau patenkinti galutiniai vartotojai. Praradus duomenis, kyla didesni lūkesčiai IT skyriui, o šis netrukus išsprendžia visas problemas.
4. Spartesnis reagavimas į užklausas dėl atitikimo. Jei į įmonę kreipiasi vyriausybinės institucijos dėl duomenų apsaugos politikos, ji gali greičiau pateikti reikalingą informaciją.
5. Debesijos saugykla padeda laikytis skirtingų duomenų apsaugos politikų, kai įmonės padaliniai veikia skirtingose šalyse.

Galutiniai vartotojai
6. Lengvas ir greitas prarastų duomenų atstatymas. Jei atsarginių duomenų kopijų darymą patikime darbuotojams, jie tai daro nereguliariai ir ne 100 proc. Tuo tarpu, patikint šią užduotį IT skyriui, darbuotojams tampa lengviau dirbti.
7. Jokios įtakos įrenginių veikimui. „InSync“ veikia foniniu režimu ir netrukdo darbuotojams.
8. Suteikia galios darbuotojams padėti patiems sau. Jei darbuotojas palieka kompiuterį namuose ar netyčia ištrina svarbų failą, jis gali lengvai gauti atsarginę kopiją ir dirbti toliau.
9. Saugus dalinimasis failais. Darbuotojai gali saugiai dalintis failais su IT priežiūra.

Teisės departamentas
10. Greitesnis failų atstatymas. Tradiciniai eDiscovery metodaigali nustatyti duomenų buvimo vietą tik per 4-5 dienas. Jei duomenų yra daugiau – tai gali užtrukti ir kelias savaites. Tuo tarpu „Druva InSync“ leidžia tą padaryti žymiai sparčiau.
11. Galimybė saugoti duomenis ilgą laiką. Verslo procesai kartais reikalauja sulaikyti duomenis dėl atitikimo ar eDiscovery. „Druva“ sprendimas leidžia tą padaryti vienu mygtuko paspaudimu.
12. Verslo IP apsauga. „Druva InSync“ suteikia galimybę kontroliuoti prieigą prie duomenų pagal jų tipą, darbuotoją, prisijungimo vietą ir kitus aspektus.

Įmonės vadovybė
13. Ramybė, kad visi duomenys yra saugūs. Daug keliaujantys vadovai dažnai su savimi vežasi daug svarbių duomenų, kuriuos galima prarasti, tačiau su tinkamu atsarginių duomenų kūrimo sprendimų jie gali būti ramūs, kad visi duomenys bus saugūs.
14. Išlaidų kontrolė. Pasak ekspertų, vienas prarastas verslo kompiuteris yra vertas 50 tūkst. dolerių – ši kaina išauga dėl įrenginyje saugomų duomenų. Atsarginės duomenų kopijos sumažina riziką netekti duomenų kartu su įrenginiu.
15. Geresnis darbuotojų produktyvumas. Su „Druva InSync“ darbuotojai gali greičiau grįžti prie savo užduočių, užuot gaišę laiką duomenų atstatymui ar bandymams sukurti prarastus failus iš naujo.
16. Labiau strateginis korporacinės informacijos valdymas. Atsarginių duomenų kopijų kūrimo sprendimai leidžia vienoje vietoje sutelkti duomenų praradimo prevenciją, saugų failų dalinimąsi ir įrenginių atsargines kopijas.

Verslo klientai
17. Apsauga nuo duomenų pažeidimo ar neteisėto panaudojimo. Nors klientai retai kada susimąsto apie tokias saugumo rizikas, tačiau „Druva“ padeda apsaugoti svarbius, įmonėse kaupiamus jų duomenis.

 

Daugiau informacijos apie „Druva“ atsarginių duomenų kopijų darymo bei duomenų atstatymo sprendimus rasite čia.

Rašyti komentarą