Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Tableau

Darbas su didžiaisiais duomenimis taps dar greitesnis

2018-01-16 |

Verslo analitikos sprendimų kūrėja „Tableau“ pristatė naują duomenų apdorojimo variklį „Hyper“, kuris leidžia sparčiau apdoroti didelius kiekius duomenų. Naujoji technologija, prieinama su „Tableau“ 10.5 versija, leidžia penkis kartus greičiau pateikti duomenis ir tris kartus greičiau sugeneruoja analitikos rezultatus.

Pasak „Tableau“, … Skaityti daugiau

Verslo analitika: ko tikėtis 2018-aisiais?

2017-11-29 |

Dedikuoti duomenų pareigūnai įmonėse ir verslo analitikos įrankiai, su kuriais bus galima bendrauti balsu – visa to bus galima tikėtis jau 2018-aisiais metais. Verslo analitikos sprendimų kūrėja „Tableau“ tradiciškai apžvelgia kitų metų tendencijas.

Viena iš pagrindinių tendencijų, minimų jau ne … Skaityti daugiau

Sėkmingas verslas – paremtas duomenų analitika?

2017-10-05 |

Įmonės vis dažniau remiasi duomenų analizės pranašumu. Šiandien turime didelį programinės įrangos pasirinkimą, skirtą optimizuoti įmonės viduje atliekamus procesus. Gamyba, pardavimai, logistika – tai tik kelios veiklos sritys, kuriose kasdien apdorojami duomenų kiekiai reikalauja detalių ataskaitų, duomenų sekimo ir atnaujinimo. … Skaityti daugiau

Atskleista linksmoji duomenų analitikos pusė

2017-09-28 |

Verslo analitika gali būti pasitelkta ne tik rimtai įmonių informacijai analizuoti, bet ir kurti įvairias įžvalgas iš pačių netikėčiausių duomenų. Tokių pavyzdžių pateikia nemokama duomenų analitikos platforma „Tableau Public“, kurioje jau sukurta virš milijono vizualizacijų.

Štai muzikos transliavimo platforma „Spotify“ … Skaityti daugiau

Webseminarų ciklas: registruokis

2017-09-13 |

Kviečiame į nemokamą  webseminarų ciklą rugsėjo-spalio mėnesį. Sužinokite daugiau apie inovatyvius būdus apsaugoti savo duomenis, kaip efektyviai valdyti savo duomenis, apsisaugoti nuo duomenų nutekėjimo ir jau dabar ruoštis artėjančiam Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui!

Tikime, kad rasite atsakymus į Jums rūpimus … Skaityti daugiau

Kviečiame į „Tableau Experience“ renginius Vilniuje ir Kaune

2017-08-25 |

Kas?

Prisijunkite prie duomenų analitikos ekspertų ir pažvelkite nauju kampu į duomenis. „Tableau“, padedanti žmonėms tyrinėti savo duomenis, kad jie atrastų naudingas įžvalgas bei galimybes, kviečia į duomenų analitikai dedikuotus renginius „Tableau Experience“, kurie vyks spalio 18 d. Kaune ir … Skaityti daugiau

Kas sieja didžiųjų duomenų analitiką su kraujo perpylimu?

2017-07-31 |

Didieji duomenys (angl. big data) nepaliaujamai auga, suteikdami naujų galimybių ne tik IT technologijoms, verslui, bet ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Tyrimai atskleidė, kad duomenų analitika gali padėti ligoninėms sumažinti nereikalingą kraujo naudojimą ir optimizuoti kraujo perpylimus pacientams.

JAV sveikatos priežiūros … Skaityti daugiau

Duomenų analitikos sprendimai – ne pelno siekiančioms organizacijoms

2017-06-28 |

Pokyčių kūrėjai atranda, kad duomenys gali būti galingas įrankis kuriant geresnį pasaulį. Duomenų analitikos sprendimų kūrėjos „Tableau“ fondas „Tableau Foundation“ padeda ne pelno siekiančioms ir paramos organizacijoms 192 šalyse, suteikdama nemokamas duomenų analitikos sprendimų licencijas. Šiuo metu fondas remia JAV … Skaityti daugiau