Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

sukčiai Archives - Sprendimai verslui

Kriptovaliutų sukčiai nusitaikė į „Android“

2018-03-02 |

Kriptovaliutų kainų šuoliai ir populiarumas tarp vartotojų vilioja kibernetinius nusikaltėlius ieškoti naujų būdų pasipelnyti. Su kriptovaliutomis susijusios sukčiavimo atakos, nukreiptos į kompiuterių vartotojus, jau persikėlė į „Android“ platformą.

Vienas iš sukčius masinančių įrankių yra kriptovaliutos prekybos programėlės, itin populiarios tarp … Skaityti daugiau

Programišiai nusitaikė į Lenkijos bankų klientus

2017-12-12 |

Programėlių parduotuvėje „Google Play“ buvo nustatytos kenksmingos programėlės, imitavusios legalias aplikacijas su tikslu išvilioti duomenis iš konkrečių Lenkijos bankų klientų.

Kenksminga programėlė „Crypto Monitor“ imitavo kriptovaliutos kainų sekimo programėlę, o „StorySaver“ – įrankį atsisiųsti „Instagram“ turinį.

Abi kenksmingos programėlės be … Skaityti daugiau

Sukčiai savo kėslams pasitelkė SEO optimizavimą

2017-11-10 |

Sukčiai SEO pagalba internete platina modifikuotą „Windows Movie Maker“ versiją

Nors šių metų pradžioje „Microsoft“ nutraukė nemokamos video redagavimo programos „Windows Movie Maker“ palaikymą ir pakeitė ją nauja programa „Windows Story Remix“, vartotojai vis dar trokšta naudotis senąja „Movie Maker“. … Skaityti daugiau

„Google Play“ rastos fiktyvios kriptovaliutos prekybos programėlės

2017-10-24 |

Programėlių parduotuvėje „Google Play“ buvo nustatytos dvi vartotojų duomenis vagiančios programėlės, kurios imitavo populiarios kriptovaliutos biržos „Poloniex“ aplikacijas. Be to, kad kibernetiniai sukčiai rinko prisijungimo prie „Poloniex“ duomenis, buvo bandoma išgauti prieigą prie aukų „Gmail“ paskyrų.

„Poloniex“ yra viena didžiausių … Skaityti daugiau

„WhatsApp“ vartotojus atakuoja sukčių el. laiškai ir žinutės

2017-07-20 |

Pokalbių programėlės „WhatsApp“ vartotojai ir vėl atsidūrė sukčių pinklėse. Antivirusinių programų „eScan“ kūrėjai perspėja dėl plintančių sukčiavimo el. laiškų, kuriais siekiama pasipelnyti ir išgauti vartotojų mokėjimo duomenis.

„WhatsApp“ vartotojams siunčiami el. laiškai, kuriuose tikinama, kad juos siunčia oficialūs programėlės atstovai, … Skaityti daugiau

Įspėja planuojančius atostogas: padaugėjo sukčiavimo atvejų internete

2017-05-12 |

Saugumo ekspertai įspėja planuojančius atostogas – internete ženkliai padaugėjo jiems skirtų sukčiavimo atvejų. Lyginant su praėjusiais metais, tokių atakų padaugėjo beveik 20 procentų. Vien per pastaruosius 12 mėnesių kone 6000 turistų neteko 8,5 milijono eurų per internete plintančias apgaules.

Londono … Skaityti daugiau

Sukčiai tuštino „PayPal“ sąskaitas ir gviešėsi bitkoinų

2017-04-18 |

ESET saugumo tyrėjai „Google Play“ nustatė kenksmingas programėles, vagiančias „PayPal“ ir „Paxful“ prisijungimo duomenis. Vienas kenkėjas apsimetė įrankiu, skirtu gauti pajamas iš „YouTube“, kitas – bitkoinų prekybos programėle.

Patiklius vartotojus viliojusi programėlė „Boost Views“, kurią ESET sprendimai nustato kaip „Trojan.Android/FakeApp.FK“, … Skaityti daugiau

Apgauti vartotojai mokėjo už nemokamą „Adobe Flash Player“

2017-04-06 |

ESET saugumo ekspertų nurodymu iš programėlių parduotuvės „Google Play“ buvo pašalinta dar viena kenksminga programėlė, kuri apgaudavo vartotojus, kad šie sumokėtų 18 Eur už įprastai nieko nekainuojantį „Adobe Flash Player“.

Programėlę, pavadintą „F11“, patiklūs vartotojai atsisiuntė 100 000 – 500 … Skaityti daugiau