Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

atsarginės duomenų kopijos Archives - Sprendimai Verslui

Kibernetinės atakos pasaulio ekonomikai galėtų kainuoti 53 milijardus JAV dolerių

2017-08-02 |

Pagrindinė Jungtinės Karalystės finansinė įmonė Londone „Lloyds“ praneša, kad didelės ir nekontroliuojamos kibernetinės atakos pasaulio ekonomikai gali kainuoti ne mažiau nei stichinė gamtos nelaimė.

Britų dienraštis „The Guardian” skelbia, kad vidutiniškai 53 milijardų JAV dolerių išleidžiama kibernetinių išpuolių nuostoliams atlyginti.

Skaityti daugiau

Yra būdas susidoroti su išpirkos reikalaujančiais virusais

2017-07-24 |

Išpirkos reikalaujantys virusai – kasdienis galvos skausmas, su kuriuo susiduria ne tik privatūs asmenys, bet ir stambios įmonės. Debesijos duomenų apsaugos lyderė „Druva“ paskelbė naujus duomenis apie įmonių patiriamas išpirkos reikalaujančių virusų atakas.

Kasmetiniame „Druva“ tyrime dalyvavo daugiau kaip 800 … Skaityti daugiau

Kaip apsisaugoti nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų?

2017-07-11 |

Tyrimų agentūros „Osterman Research“ duomenimis, net 47 proc. įmonių yra patyrusios išpirkos reikalaujančių kenkėjų ataką. Saugumo ekspertų nuomone, nukentėjusių procentas galėjo ženkliai išaugti po paskutinių didelio atgarsio sulaukusių „WannaCry“ ir „Petya“ atakų.

Išpirkos reikalaujantys kenkėjai vis dažniau naudojami programišių, siekiančių … Skaityti daugiau

Kaip apsaugoti savo duomenis nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų?

2017-06-26 |

Tyrimų agentūros „Osterman Research“ duomenimis, net 47 proc. įmonių patyrė išpirkos reikalaujančių kenkėjų atakas. Gegužę per pasaulį nusiritusi „WannaCry“ atakų banga greičiausiai šį rezultatą ženkliai padidino. Kaip apsaugoti savo duomenis nuo šių kenkėjų?

Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „Acronis“ tvirtina, … Skaityti daugiau

Atsarginės duomenų kopijos: ką rinktis – „Windows“ ar dedikuotą sprendimą?

2017-06-26 |

Įmonių vadovams kartais kyla klausimų, ar verta investuoti į dedikuotą atsarginių duomenų kopijų sprendimą, ar vis dėlto pakaktų „Windows“ siūlomo „backup“. Tiesa ta, kad tinkamas atsarginių duomenų kopijų sprendimo pasirinkimas gali nemažai prisidėti prie kompanijos sėkmingos veiklos, nesvarbu, ar tai … Skaityti daugiau

Duomenų apsaugai prognozuoja ateitį debesijoje

2017-04-20 |

Ilgą laiką IT sprendimų vystymas buvo skiriamas augantiems verslo poreikiams tenkinti, o duomenų apsauga likdavo antroje vietoje – tuo rūpinamasi tarsi „iš bėdos“. Saugumo ekspertų nuomone, tokį požiūrį į saugumo sprendimus gali pakeisti auganti debesų kompiuterijos infrastruktūra.

Vienais iš svarbiausių … Skaityti daugiau

Duomenų atsarginės kopijos: kodėl verta jas daryti?

2017-03-31 |

Ar žinojote, kad kovo 31-ąją IT profesionalai visame pasaulyje mini duomenų atsarginių kopijų dieną? Šiandien išties puiki proga susimąstyti, ką darytumėte, jei prarastumėte visus duomenis. Juk kasdien nutinka įvairiausių situacijų: nuo standžiųjų diskų gedimų ar virusų iki duomenų vagystės.

Kas … Skaityti daugiau

17 priežasčių, kodėl verta daryti atsargines duomenų kopijas

2017-03-03 |

Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „Druva“ atrinko 17 priežasčių, kodėl verslui verta daryti atsargines kopijas. Pasak jos, dauguma įmonių diegia šiuos sprendimus ne tik dėl griežtėjančių duomenų apsaugos reglamentų, bet ir dėl besikeičiančių verslo tendencijų – vis daugiau darbuotojų naudojasi … Skaityti daugiau